Masz pytania? Zadzwoń!

737 847 500

e-mail: info@elektrojoker.pl

Huawei P9 Lite 2017 Wymiana uszkodzonego wyświetlacza

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P9 Lite 2017

To jedna z najpopularniejszych usług w serwisie telefonów komórkowych. Korzystając intensywnie z telefonu dość często narażamy swoje urządzenie na upadek, który może skończyć się uszkodzeniem mechanicznym ekranu. W ramach powyższej usługi oferujemy wymianę wyświetlacza w telefonie Huawei P9 Lite 2017. Dokonując naprawy w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych Huawei przez wykwalifikowanych i doświadczonych techników, demontujemy stary i uszkodzony moduł wyświetlacza, zastępując go nowym. Korzystając z naszych usług oferujemy Państwu tylko i wyłącznie naprawy na częściach, które tuż przed wymianą w każdym telefonie są dokładnie sprawdzane i testowane.

 

Ile potrwa wymiana ekranu w telefonie Huawei P9 Lite 2017

Naprawy telefonów to bardzo czasochłonny proces. U nas jest zupełnie inaczej. Cały proces naprawy jest podzielony na etapy. Rejestracja urządzenia po odebraniu sprzętu od kuriera, demontaż uszkodzonego elementu, wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P9 Lite 2017, testy końcowe i na koniec przekazanie telefonu do odesłania. Nasze wewnętrzne procedury nie pozwalają nam na przeskoki podczas obsługi serwisowej. We wszystkich etapach czas naprawy staramy się skrócić do minimum, pamiętając oczywiście o dołożeniu należytej staranności do całej obsługi serwisowej. Oprócz jakości dbamy również o Wasze portfele. Po naprawie odsyłamy każdy telefon kurierem, który specjalnie dla naszych klientów jest bezpłatny w obie strony.

 

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie Huawei P9 Lite 2017

Skoro już wiemy ile będzie trwała cała usługa, czas zerknąć ile dokładnie zapłacimy za wymianę LCD w telefonie Huawei P9 Lite 2017. Za wszystko oferujemy Wam naprawę w kwocie podanej powyżej, z darmowym kurierem w obie strony. U nas nie musicie się obawiać o dodatkowe koszty, ponieważ ich nie ma. Każdy naprawiony telefon jest dokładnie pakowany, zabezpieczony i przekazany kurierowi. W ten oto sposób otrzymujecie kompleksowe usługi w jednej cenie z dostawą do domu lub miejsca pracy przez kuriera. Na przeprowadzoną usługę wymiany ekranu w telefonie Huawei P9 Lite 2017 oferujemy Wam również 3 miesiące gwarancji, co również dostajecie w jednej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl