e-mail: info@elektrojoker.pl

Masz pytania? Zadzwoń!

737 847 500

Współpraca B2B
 

 

 

 

 

Współpracuj z profesjonalistami i zarabiaj jeszcze wiecej!

 

 

 
 

 

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od wielu lat i jako pierwsi na podkarpaciu wprowadziliśmy usługę regeneracji wyświetlaczy - tym samym pokazaliśmy czym jest nowoczesne podejście do usług GSM i jak wykorzystać te specjalistyczne technologie w praktyce.


Zobacz jak korzystną ofertę B2B dla Ciebie przygotowaliśmy!


Dowiedz się dlaczego zlecając naprawy właśnie nam skorzystasz zarówno Ty jak i Twoi klienci!

 


 

Korzyści jakie oferujemy:

  • Nasz opiekun klienta biznesowego zapewnia kompleksową obsługę oraz odpowie na każde pytanie związane z naprawami lub kosztami.
  • Dzięki bezpośrednim kontakcie z naszym pracownikiem masz pewność co do rzetelności i działalności firmy.
  • Korzystając z naszych usług możesz oferować swoim klientom naprawy wymagające najnowocześniejszego specjalistycznego sprzętu, w który sam nie musisz inwestować.
  • Zlecając naprawy nam, nie ponosisz żadnego ryzyka dotyczącego naprawy urządzeń - tym samym unikasz nieplanowanych strat.
  • Ponieważ dbamy o swoich klientów i wiemy, że dążysz do jak największego zysku, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, dzięki której zarobisz więcej.
  • Dodtakowo oferujemy możliwość skorzystania z naszych usług w formie wysyłkowej.
  • Gwarantujemy 3 - miesięczną gwarancję*, co dodatkowo zapewnia, że jeśli klient wróci z reklamacją, całą procedurą oraz kosztem ewentualnej diagnozy zajmiemy się my.
  • W przypadku braku akceptacji ceny naprawy przez klienta, nie obciążymy Cię kosztami diagnozy i wyceny.

* Nie dotyczy urządzeń po zalaniu. Gwarancja obejmuje sprzęty kwalifikujące się do warunków zapisanych w karcie gwarancyjnej dołączonej do każdego naprawionego urządzenia.


Dlaczego powinieneś współpracować właśnie z nami?

Współpracujemy z wieloma serwisami zarówno z podkarpacia jak i całej Polski. To wszystko dzięki kompleksowej obsłudze naszych klientów za pośrednictwem mobilnego opiekuna klienta biznesowego oraz usługi wysyłkowej.

Zadowolenie naszych partnerów i owocna współpraca z wieloma serwisami to dla Ciebie dowód na jakość i konkurencyjność naszych usług.

Korzystamy z najwyższej jakości części oryginalnych, a jeżeli takie nie są dostępne na rynku, ponieważ producent ich nie udostępnia, wykorzystujemy zamienniki nie odbiegające od oryginału jakością i wyglądem.

Specjalizujemy się w regeneracji szyb wyświetlaczy, ale nasi serwisanci posiadają również wszechstronną wiedzę i wyjątkowe umiejętności w zakresie od lutowania po nawet programowanie.

Dzięki wykwalifikowanym pracownikom i najnowocześniejszemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać naprawy, których nawet sam producent nie wykonuje w autoryzowanych serwisach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl